mt_ignore

mt_ignore

 

Przedszkolaki witają WIOSNĘ!

b_150_100_16777215_00_images_przedszkole2022_wiosna_IMG_20230321_104120.jpg

 

"Marzanna, Marzanna ta zimowa panna..."

 

Przyjście  nowej  pory  roku – WIOSNY  jest  doskonałą  okazją  do  tego, by uświadomić  dzieciom, jak  wielkie  bogactwo  niesie  ze  sobą  budząca  się  do  życia  przyroda.  21 marca przedszkolaki uroczyście pożegnały Zimę, której symbolem jest Marzanna, a  powitały nową porę roku - Wiosnę. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola w radosnych  nastrojach, a w ich ubraniach przeważały kolory wiosenne. Kolorowe stroje i wiosenne emblematy miały zaakcentować nową porę roku. Obchody tego wesołego dnia rozpoczęliśmy barwnym korowodem na boisko szkolne, który prowadzony był przez Marzannę – zimową pannę. Przedszkolaki wspólnym śpiewem przywitały Wiosnę. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. W ten sposób dzieci wyraziły swoją radość z przyjścia nowej pory roku.  Dzieci stwierdziły zgodnie, że Wiosna już przybyła i pozostanie z nami.

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise