mt_ignore

mt_ignore

 

Spektakl teatralny pt.: "Bocian i żabka".

b_150_100_16777215_00_images_przedszkole2022_teatrzyk2_IMG_20230320_113102.jpg

 

Spektakl teatralny pt.: "Bocian i żabka".

 20 marca przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pt.: " Bocian i żabka". 

Była to opowieść o niesfornej żabce Hanusi, która nie słuchając przestróg bliskich, w toku zabawy oddala się od domu i trafia na łąkę- terytorium odwiecznych wrogów żab czyli bocianów. Dzieci poznały odpowiedź na pytanie, czy nowo poznany bociek Marianek okazał się groźnym wrogiem czy przyjacielem? 

W trakcie spektaklu przedszkolaki poznały zwierzęta mieszkające w lesie i na mokradłach. Spektakl naucza dzieci, aby słuchały przestróg osób starszych, ostrzega przed stereotypową oceną innych, a także uczy tolerancji.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise