mt_ignore

mt_ignore

 

Wiosenne śniadanie w przedszkolu.

b_150_100_16777215_00_images_przedszkole2022_sniadanie_IMG_20230315_085848.jpg

Pyszne i zdrowe kanapki kolorowe.

 

 

Wiosenne kanapki to rewelacyjne śniadanie, zwłaszcza teraz, kiedy organizm przestawia się z trybu zimowego i łaknie nowalijek. Podczas warsztatów kulinarnych przedszkolaki przygotowały wiosenne kanapki. Dzieci z dużym zaangażowaniem zabrały się do pracy. Smarowały i układały produkty, tworząc na kanapkach wiosenne kolorowe wzory.  Przygotowane kanapki wyglądały naprawdę apetycznie. Miały mnóstwo witamin, ale przede wszystkim znakomicie smakowały. Dzieci podczas zajęć utrwalały znajomość produktów zdrowej żywności, ćwiczyły posługiwaniem się nożem. Zwrócono także uwagę na zachowanie zasad higieny przed przystąpieniem do pracy z jedzeniem.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise