mt_ignore

mt_ignore

 

Bal karnawałowy w przedszkolu.

b_150_100_16777215_00_images_przedszkole2022_bal_IMG_20230217_162545.jpg

 

W karnawale same bale.

 

 

Dnia 17 lutego 2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa.

Przedszkolaki w "bajecznych" przebraniach tańczyły w rytm znanych dziecięcych oraz popularnych utworów, brały udział w różnorodnych zabawach. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać biedronki, wróżki, królewny, motylki, rycerzy, policjantów, Spider-Manów, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Muzyka porwała wszystkich do tańca. Był też czas na słodką przekąskę oraz pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy świetnie się bawili. 

Zapraszamy do fotorelacji. 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise