mt_ignore

mt_ignore

 

Wigilia w przedszkolu.

b_150_100_16777215_00_images_przedszkole2022_wigilia_IMG_20221222_114808.jpg

 

Wigilia w przedszkolu.

 

 

22 grudnia przedszkolaki obchodziły jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W sali przedszkolnej odświętnie ubrane przedszkolaki podzieliły się opłatkiem, składając sobie i paniom wzajemne życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.

Czas upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise