mt_ignore

mt_ignore

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu

b_150_100_16777215_00_images_przedszkole2022_dzienmisia_IMG_20221128_184531.jpg

 

„Jestem sobie mały miś...” 

 

Brunatny, żółty, w czerwonym kapeluszu z rondem wywiniętym do góry, z klapniętym uszkiem, dobry, miły, grzeczny, z łapką umoczoną w miodzie lub marmoladzie – pluszowy Miś – to właśnie on zaprosił wszystkich w przedszkolu  na swe urodziny.

Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.  Święto Pluszowego Misia obchodzimy od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.

Tego dnia w naszym przedszkolu głównym bohaterem był właśnie on- Miś. Dzieci poznały jego historię, słuchały piosenek o Misiu, układały puzzle oraz wykonały pracę plastyczną. Nie zabrakło również zabaw z chustą animacyjną oraz kolorowych zdjęć w misiowej fotobudce.

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise