mt_ignore

mt_ignore

 

Przedszkolaki w Fabryce Bombek.

b_150_100_16777215_00_images_przedszkole2022_muzeum_IMG_20221114_103958.jpg

 

Wycieczka do Fabryki Bombek w Miechowie.

 

 

14 listopada  dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Miechowa, celem wycieczki była wizyta w Fabryce Bombki Choinkowej, gdzie dzieci zapoznały się między innymi z procesem powstawania szklanej bombki.

Za oknem jesień i nikt jeszcze nie myśli o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Ale my 14 listopada, mieliśmy okazję już je poczuć. Pozwoliło nam na to magiczne miejsce, jakim jest Fabryka Bombki Choinkowej. 

Dzięki Pani przewodnik dowiedzieliśmy się w jaki sposób powstają bombki i jak wiele pracy, cierpliwości oraz wytrwałości kosztuje ich pomalowanie i udekorowanie.  Wszystkie są wspaniałe a to za sprawą wzorów wykonywanych ręcznie z największą precyją. Są przeróżne kształty i wzory, m.in.  w kształcie zwierząt, różnych aut, piłkarzy, Mikołaja w maseczce. Można by wymieniać bez końca.

Po zwiedzaniu przyszedł czas na samodzielną twórczość. Każde dziecko miało okazję udekorować swoją bombkę, którą dostało w prezencie do domu. Na twarzach pojawiła się radość z solidnie wykonanej pracy

Nieco zmęczeni, ale pełni wrażeń i w radosnych nastrojach wracaliśmy do przedszkola. Teraz już pozostaje tylko oczekiwać na najpiękniejsze święta w roku i możliwość udekorowania choinek naszymi ozdobami.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise