mt_ignore

mt_ignore

 

Mikołaj w szkole i przedszkolu.

b_150_100_16777215_00_images_2022.2023_mikolaj_318574910_6013980725292632_5413814924194817106_n.jpg

 

Mikołaj w szkole i przedszkolu.

 

 

Mikołaj w naszej szkole i przedszkolu!

Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o spotkaniu Świętego Mikołaja i wspólnym zdjęciu???

U nas takie marzenia się spełniają :)

We wtorek 6 grudnia, naszymi szkolnymi korytarzami przechadzał się Mikołaj, rozdawał prezenty i zachęcał do wspólnego zdjęcia :)

Zobaczcie sami !

 

      Wolontariusze z opiekunem Panią Justyną Zaranek oraz Panią Karoliną Michalską-Czubą przygotowali 178 paczek. Każde dziecko otrzymało w tym dniu paczkę z rąk Świętego Mikołaja (którym był Piotr Machnik), a wspierały go dwie śnieżynki (Karolina Grojec oraz Julia Podsiadło).

Z pomocą Pani Lucyny Lasockiej zakupiono produkty do paczek mikołajkowych na kwotę 1650 zł. Fundusze na ten cel zostały pozyskane z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Słomnikach.

 

      Przedszkolaki od samego rana nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech. Mikołaj przygotował dla każdego piękne podarki, które miał ukryte w wielkim worze. Były piosenki oraz wspólna zabawa z Mikołajem. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z tym wyjątkowym gościem. Następne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się ich doczekać.

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise