mt_ignore

mt_ignore

 

Ogólnopolski Konkurs pięknego czytania w Językach Obcych.

Ogólnopolski Konkurs pięknego czytania w Językach Obcych.

 

 

Ogólnopolski Konkurs Pięknego Czytania w Językach Obcych
– „I know who I am.”
Maja Kita, Łucja Warchoł i Piotr Strzelec wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Językach Obcych. Zmierzyli się z literaturą Artura Conna Doyla z cyklu Sherlock Holmes. Ich pomysły na interpretację fragmentu czytanego tekstu możecie śledzić na Facebook'u. Poniżej znajduje się strona z filmikami wszystkich uczestników, ale szczególnie zachęcam do zostawiania lików, serduszek i komentarzy przy filmach swoich koleżanek i kolegów:). Uczestnicy konkursu będą walczyć o nagrodę internautów.


https://www.facebook.com/Og%C3%B3lnopolski-Konkurs-Pi%C4%99knego-Czytania-w-J%C4%99zyku-Angielskim-maj-2021-104053578525337

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise