mt_ignore

mt_ignore

 

Podziękowania dla uczniów i Rodziców.

Podziękowania dla Uczniów i Rodziców.

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

 

w ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć z nową rzeczywistością, która dosłownie z dnia na dzień, zmieniła naszą edukację. Nic nie było normalne, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość. Powodem do dumy jest dla nas wysoka frekwencja na zajęciach oraz fakt, że zdecydowana większość uczniów solidnie wywiązywała się ze zleconych przez nauczycieli prac i rzetelnie podchodziła do swoich obowiązków. Szczególne podziękowania kieruję do rodziców uczniów z najmłodszych klas, za wielkie zaangażowanie w proces edukacji.

 

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno my nauczyciele, ale przede wszystkim nasi Uczniowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją staraliśmy się pokonywać wszelkie przeciwności. W ostatnich tygodniach udało nam się też w spokoju przeprowadzić w szkole egzamin ósmoklasisty.

 

Z życzeniami zdrowia i odpoczynku w wakacje

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Prandocinie

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise