mt_ignore

mt_ignore

 

FINAŁ KONKURSU „DNI EUROPEJSKIE”

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_final_Image00026.JPG

 

FINAŁ KONKURSU „DNI EUROPEJSKIE”

 

10 maja odbył się wielki finał konkursu pod nazwą „Dni Europejskie”, który został  zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Koordynatorkami konkursu były opiekunki samorządu:  p. Lucyna Lasocka i p. Bożena Warchoł.

Pierwszy etap konkursu, odbywający się na szkolnych korytarzach,  wygrały klasy I-III. Kolejne miejsce zajęły ex aequo klasy: IV, V i VIII. Różnice punktowe między wszystkimi klasami były minimalne. 

Drugi etap konkursu odbył się na sali gimnastycznej. Czteroosobowe drużyny z każdej klasy uczestniczyły w turnieju wiedzy na temat sześciu krajów europejskich oraz w rywalizacji sportowej. Walka była zacięta, szczególnie o trzy pierwsze miejsca, emocje towarzyszące konkurencjom ogromne.  Ostatecznie wielkim zwycięzcą okazała się klasa piąta, która dwoma punktami pokonała uczniów klasy ósmej. Trzecie miejsce zajęli siódmoklasiści. Zwycięzcy otrzymali nagrodę w wysokości 400 zł oraz tydzień bez sprawdzianów i pytania. Nagroda za drugie miejsce to 300 zł oraz tydzień bez pytania. Na zdobywców trzeciego miejsca czekało 200 zł oraz dzień bez sprawdzianów i kartkówek. Pozostałe klasy otrzymały po 150 zł.  Nagrody finansowe ufundowała Rada Rodziców. Bardzo serdecznie dziękujemy!

 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt: Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom. Wspólnie spędzony czas na planowaniu i realizowaniu tych planów, radość i duma z efektów to wartość bezcenna ostatnich sześciu tygodni. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo na temat Polski, Włoch, Francji, Hiszpanii, Grecji i Niemiec. Przekonaliśmy się, jak wiele możemy zdziałać, współpracując ze sobą.

Gratulujemy wszystkim, bo było to naprawdę wyjątkowe przeżycie!

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise