mt_ignore

mt_ignore

 

Zabawa karnawałowo-walentynkowa

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_bal_IMG_0581.jpg

 

Zabawa karnawałowo-walentynkowa

 

1 lutego odbyła się zabawa, na którą wszyscy czekali. Tym razem na sali gimnastycznej można było spotkać najróżniejsze postaci z bajek Disneya. Jak zawsze uczniów, którzy włączyli się do zabawy i wcielili w postacie Disneya, było bardzo dużo. Można było spotkać Myszki Minnie,  Myszkę Miki,  księżniczki, piratów, Cruellę de Mon i wiele innych barwnych postaci.

Po paradzie wybrano najlepsze stroje. Zwycięzcami zostali Julia Wcisło (Cruella), Julia Klimczyk (Myszka Minnie), Janek Dawid (Myszka Miki),  Nadia Duda w pięknej sukni księżniczki  oraz Piotr Machnik w damskim wcieleniu. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. 

Kolejną atrakcją wieczoru było rozdawanie poczty walentynkowej. Skrzynka z różowymi liścikami była wypełniona po brzegi. Szczęśliwcy czytali je z wypiekami na twarzy.

W pięknie ustrojonej przez uczniów pod kierownictwem p. Karoliny Michalskiej-Czuby sali uczniowie radośnie pląsali.  DJ Paweł Walka spełniał muzyczne marzenia tańczących, a Rodzice ratowali zmęczonych balowiczów kanapkami, ciastem i napojami.

Zabawa była świetna!

 

  

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise