mt_ignore

mt_ignore

 

Święto Niepodległości- 11 listopada.

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_11listopada_20231110_094815.jpg

 

Święto Niepodległości- 11 listopada.

 

 

Tegoroczną akademię upamiętniającą 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, przygotowały klasy VII i VIII z p. G. Blarowską oraz swoimi wychowawcami. Przyświecało jej hasło „Rzeczypospolita - jak Feniks z popiołów.” Uczniowie w postaci stopklatek zaprezentowali losy Polski i Polaków na przestrzeni zaborów, powstań i pierwszej wojny światowej. Wykazali się niemałym talentem aktorskim, wykorzystując ruch ciała i mimikę twarzy. W rolę symbolicznej Polski - baletnicy wcieliła się Kalina Grojec z klasy VII, z kolei role zaborców wykreowali jej koledzy z klasy – Szymon Kołacz, Wojciech Ostrowski oraz Piotr Machnik.  Prowadzącą całą akademię była Julia Wcisło z klasy VIII, która rozpoczynając nasze spotkanie o godz. 11:11 zaprosiła całą społeczność szkolną do zaśpiewania Hymnu Polski w ramach akcji „Szkoła do Hymnu”.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise