mt_ignore

mt_ignore

 

„Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje ojczyzna”

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_miasto_20231006_150252.jpg

 

„Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje ojczyzna”

 

 

Kraków to miasto bardzo chętnie odwiedzane nie tylko przez turystów z całej Polski, ale także ze świata. Dawna stolica Polski ma wiele do pokazania – może poszczyci się światowymi zabytkami, architekturą, ciekawym życiem kulturalnym, smacznymi restauracjami na wysokim poziomie. Przyjemny klimat miasta i duża liczba atrakcji działają jak magnes na fanów historii, sztuki, czy miłośników nocnego życia. To bez wątpienia perełka i jedno z najciekawszych miejsc w Polsce. Z pewnością, każdy, kto raz odwiedzi małopolski Kraków, już zawsze będzie tu chętnie wracał.

Nasze zwiedzanie w dniu 6 października 2023 rozpoczęło się od wizyty w kawiarni gdzie delektowaliśmy się gorącą czekoladą potem rozpoczęliśmy zwiedzanie z przewodnikiem zaczynając naszą podróż od zwiedzania podziemia Rynku „ Śladem Europejskiej tożsamości Krakowa” kolejno zwiedzaliśmy Rynek Główny: sukiennice, Wieża Ratuszowa, Bazylika Mariacka z Ołtarzem Wita Stwosza,  Okno Papieskie, Dzielnice Uniwersytecką, Wzgórze Wawelskie: Katedra Wawelska, Dziedziniec Zamkowy, Jama Smoka. Intensywne i pełne wrażeń zwiedzanie zakończyliśmy obiadem w restauracji.

 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise