mt_ignore

mt_ignore

 

Konferencja 29.05 ,,Świadomy konsument – co warto wiedzieć kupując żywność”

 

Konferencja 29.05 ,,Świadomy konsument – co warto wiedzieć kupując żywność”

 

 

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informuję, że w dniu 29 maja 2023 r. w godz. 15.00-18.50 Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Krakowie przy współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje konferencję hybrydową pn. ,,Świadomy konsument – co warto wiedzieć kupując żywność”. Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów, nauczycieli przedszkoli oraz szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Małopolski a także osób związanych z żywieniem uczniów w szkołach. Poruszone zostaną m.in. tematy: żywności specjalnego przeznaczenia żywieniowego, etykiet na produktach spożywczych, fortyfikacji żywności jak również podstaw dietetyki. 
 
Zgłoszenie uczestnika następuje poprzez logowanie się na stronie: Świadomy konsument - co warto wiedzieć kupując żywność - Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (mcdn.edu.pl), następnie należy dokonać wyboru co do preferencji udziału tj. stacjonarnie w siedzibie Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Garbarskiej 1 w Krakowie, lub w formie online. Ilość miejsc w formie stacjonarnej ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Konferencją zainaugurowana zostanie druga edycja wojewódzkiej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Zajadam się zdrowiem” (#zajadam się zdrowiem) która ma na celu promowanie prawidłowych postaw i nawyków żywieniowych wśród Małopolan.
 
Motywem przewodnim tegorocznej akcji jest zwiększanie świadomości żywieniowej konsumentów podczas robienia codziennych zakupów spożywczych poprzez m.in. zachęcanie do czytania etykiet oraz zwracanie uwagi na oznakowania na produktach spożywczych. Na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych obsługiwanych przez WSSE w Krakowie (Facebook, Twitter) systematycznie zamieszczane będą przygotowane infografiki kampanijne. Dokonywane przez nas wybory zakupowe to pierwszy krok w kształtowaniu dobrych nawyków, więc dobrze aby były świadome i przemyślane.
 

Z poważaniem,

Agnieszka Seweryn,

Kierownik Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

PSSE Kraków

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise