mt_ignore

mt_ignore

 

Uroczyste Obchody Święta Patrona Szkoły 2021/2022

b_150_100_16777215_00_images_2021.2022_swietoszkoly_IMG_20220606_091033.jpg

Święto Patrona Szkoły.

 

 

 Święta Jadwiga Królowa jest patronką naszej szkoły od 8 czerwca 2003 roku. Dnia 5 września 1995 roku Rada Pedagogiczna podjęła stosowną uchwałę zatwierdzając wybór Królowej Jadwigi na patrona szkoły. Od 2003 roku obchodzimy ten dzień rozpoczynając od uroczystej mszy świętej o godz. 8.30. W tym roku wyjątkowo Święto Szkoły obchodziliśmy wcześniej-6 czerwca (ze względu na wycieczkę klasy VII i VIII do Wrocławia w dniu 8.06). We mszy świętej wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły,  a także opiekunowie. Na czele pochodu szli uczniowie klasy VIII niosąc sztandar szkoły. O godzinie 9.00 klasy wzięły udział uroczystej akademii przygotowanej przez klasę IV wraz z opiekunami Panią Dorotą Kolasą i Panią Joanną Gęgotek. Akademia rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu szkoły, następnie uczniowie przestawili krótką scenkę, która pozwoliła zebranym przypomnieć sobie wiadomości o Św. Jadwidze.  Następnie wszystkie klasy udały się na boisko szkolne, gdzie czekały na nich średniowieczne gry i zabawy (przygotowane przez Panią D. Kolasę, a prowadzone przez Pana J. Gołdę i L. Włodarza) a także  pyszne niespodzianki. Zabawy dla klas I-III przygotowały Panie wychowawczynie. Przedstawiciele Rady Rodziców czekali na uczniów z pyszną pizzą i napojami. Na ochłodę w ten upalny dzień  na uczniów czekała również  słodka niespodzianka w postaci pysznych lodów, ufundowana przez firmę przewozową Adamus-Bus. Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas.

 

    

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise