mt_ignore

mt_ignore

 

Gala wolontariatu

 

b_150_100_16777215_00_images_2018_galawolontariatu_IMG_0103.jpg

19 czerwca 2018 r. wolontariusze "Iskierki dobra" wraz z opiekunem Panią Justyną  Zaranek udali się na Galę Wolontariatu do szkoły w Słomnikach.

 

19 maja 2018r. wolontariusze „Iskierki dobra” z naszej szkoły wraz z opiekunem Panią Justyną Zaranek udali się na Galę Wolontariatu do szkoły w Słomnikach, którą zorganizowały Panie Barbara Waszuk, Maria Szczepaniak oraz Natasza Łączny.
Na miejscu spotkaliśmy wolontariuszy z Poskwitowa, Iwanowic oraz ze Słomnik. Każdy opowiedział o swoich przeprowadzonych akcjach i działaniach na rzecz drugiego człowieka. Następnie Pani z PCK (Polskiego Czerwonego Krzyża) wspomniała nam o działaniu tej organizacji. Potem mieliśmy czas na przerwę, podczas której wolontariusze mogli wymienić się doświadczeniami wolontaryjnymi. Zostaliśmy podzieleni na grupy oraz mieliśmy różne zadania, m.in. znaleźć rozwiązanie do trudnej sytuacji, stworzyć logo wolontariatu oraz wiele innych zajęć, które miały nam pomóc w byciu dobrym wolontariuszem.
Na końcu zostaliśmy miło pożegnani oraz dostaliśmy mały upominek w postaci cukierków i dyplomu. Bardzo wesoło spędziliśmy czas i wiele się nauczyliśmy. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia zaprocentują w przyszłym roku i coraz więcej ludzi włączy się do niesienia dobra innym.

                                                                                                                  W.K. z kl. VII

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise