mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień Babci i Dziadka.

b_150_100_16777215_00_images_2020_dzienbabciidziadka_IMG_20200122_104928.jpg

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole.

 

 

Już od 26 lat w naszej szkole organizowane są spotkania z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. 22 stycznia 2020 roku do naszej szkoły przybyła rekordowa liczba babć i dziadków – sto osób! W tym roku uroczystość przygotowały Panie: Teresa Cebo, Teresa Gołda, Agnieszka Ziętek. Uczniowie recytowali wiersze, zaśpiewali trzy piosenki. Klasa I zatańczyła krakowiaczka, klasa III trojaka, a klasa II przygotowała wzruszającą inscenizację ,,Opowieść o iskierce miłości”. Były też życzenia:
,,Zdrowia, samych pogodnych dni, większej emerytury, kochających wnuków, uśmiechu, dobroci od innych ludzi. Żyjcie nam 100 LAT!” Dzieci zaśpiewały ,,Sto lat!” i wręczyły babciom i dziadkom upominek – specjalne wydanie gazety szkolnej. Każde dziecko z klas I-III napisało dla swojej babci lub dziadka coś od siebie: życzenia, podziękowania lub wiersz. Na zakończenie spotkania wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który pomogły przygotować mamy dzieci z najmłodszych klas. 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise