mt_ignore

mt_ignore

 

"Piękna Niepodległa"-przedstawienie z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

b_150_100_16777215_00_images_2020_11listopada_20191108_114347_HDR.jpg

8 listopada w naszej szkole odbyło się niezwykłe przedstawienie z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

8 listopada uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się na sali gimnastycznej, by wspólnie świętować Odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca szkoły Natalia Szafrańska, która w krótkim przemówieniu przypomniała nam, że wolność nie powinna być dla nas tylko górnolotnym słowem, ale również obietnicą i obowiązkiem dbania o najpiękniejsze miejsce dla każdego Polaka-o Polskę. Następnie wszyscy zebrani wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do hymnu" i wraz z innymi szkołami w całej Polsce, odśpiewaliśmy cztery zwrotki humnu. Kolejnym punktem programu był występ uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali część artystyczną. Przedstawienie było bardzo wzruszające. Uczniowie pod opieką Pana Adama Dudka wykonali pieśni patriotyczne i pokazali swój talent wokalny i instrumentalny. Pani Gabriela Blarowska i Pani Justyna Zaranek przygotowały piękny scenriusz uroczystości, a Pani Monika Adamus wraz z wybranymi uczniami z kl. VII i VI przygotowali taniec z flagą. Na zakończenie Pan Dyrektor podziękował wszystkim, którzy przygotowali przedstawienie i zaprosił zebranych, a także ich rodziny do Centrum Kultury w Słomnikach, gdzie w poniedziałek 11 listopada uczniowie zaprezentują się podczas gminnych obchodów Dnia Niepodległości.

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise