mt_ignore

mt_ignore

 

Ognisko klasy VII z okazji Dnia Chłopaka.

b_150_100_16777215_00_images_2020_ognisko_IMG_20190930_133520.jpg

Ognisko klasy VII z okazji Dnia Chłopaka.

 

30 września 2019 r. klasa VII wraz z wychowawczynią zorganizowała klasowe ognisko z okazji przypadającego w tym dniu święta wszystkich chłopców. O godzinie 12.45 wyszliśmy spod szkoły, a kilka minut później byliśmy już na miejscu, gdzie czekała na nas Pani T.Gołda. Każdy usmażył sobie pyszną kiełbaskę, chlebek, a nawet słodkie pianki. Ten dzień przeplatany był deszczem i słońcem, ale nam udało się spędzić ten czas w promieniach słońca (jak tylko skończyliśmy ognisko rozszalała się wichura, ale my byliśmy już bezpieczni w autobusie). Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia, a dziewczynki z klasy wręczyły chłopcom drobne, kolorowe upominki, które obiecali oni założyć następnego dnia do szkoły. Wszyscy dobrze się bawiliśmy, odtańczyliśmy nawet wokół ogniska taniec pingwinów ;) i zagraliśmy w głuchy telefon.
Ten dzień jak najbardziej możemy zaliczyć do udanych.Wszystkim chłopcom w tym dniu składamy serdeczne życzenia.
                                               

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise