mt_ignore

mt_ignore

 

Piknik Rodzinny w Prandocinie

 b_150_100_16777215_00_images_20191_festyn_IMG_20190609_174715.jpg

 

9 czerwca 2019 r. odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Prandocinie.

9 czerwca 2019 r. odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli  Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Prandocinie. Główną atrakcją była loteria fantowa przygotowana po raz kolejny przez Panie: Lucynę Lasocką, Bożenę Warchoł, Justynę Zaranek. W części artystycznej pięknie zaprezentowały się Zespoły MINI ATIGA i JUNIOR ATIGA z Akademii Tańca i Gimnastyki, które ćwiczą m.in. w sali gimnastycznej w Prandocinie. Dzień wcześniej w Zabrzu zdobyły I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders. Potem swoje umiejętności zaprezentował szkolny zespół taneczny ,,Świetliki” prowadzony przez Panią Monikę Adamus. Zagrała również Orkiestra Dęta z Prandocina prowadzona przez Panią Justynę Dudę. Wykonała ona pięć utworów, do dwóch utworów zatańczyły mażoretki ze szkolnej grupy ,,Świetliki”. Dla uczestników festynu przygotowano wiele atrakcji: gry i zabawy dla dzieci z nagrodami (przygotowane przez Panią Teresę Cebo i Panią Ewę Czekaj), malowanie dzieci, przejażdżki quadem, zjeżdżalnie, trampolina, strzelanie z broni pneumatycznej. Można było częstować się pysznym ciastem upieczonym przez rodziców. Wielkie emocje były na koniec festynu, kiedy to odbyło się losowanie głównych nagród, które podarowali sponsorzy. Pogoda dopisała i kolejny festyn już za rok. 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise