

W tym roku po raz kolejny odbył się konkurs literacki „O Pawie Pióro” w Szkole Podstawowej w Waganowicach. Jest to jeden z najstarszych konkursów w naszej gminie. Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą w nim udział i każdego roku osiągają sukcesy. Podobnie było i tym razem.
W kategorii klas VII-VIII konkurs wygrała Patrycja Moląg z klasy VIII.
W kategorii klas III-IV Maria Dawid z klasy IV zajęła drugie miejsce.
Gratulacje! Rozwijajcie swoje literackie talenty.