mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień Chłopaka.

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_chlopaka_IMG_0257.jpg

 

Dzień Chłopaka.

 

 

W piątek w naszej szkole świętowaliśmy  Dzień Chłopaka. W każdej klasie dziewczęta pamiętały o swoich kolegach i miały dla nich coś słodkiego. Przygotowały też różne gry i zabawy. Niektóre klasy smażyły kiełbaski na ogniskach w Racławicach i w Prandocinie. 

Także Samorząd Uczniowski pamiętał o chłopcach. Zorganizował dla nich konkurs na najelegantszego chłopaka w szkole. Pokaz odbywał się na szkolnym korytarzu. Zgłosiło się kilkunastu młodych kreatorów mody, dla których ważne były szyk i elegancja, ale także poczucie humoru. 

Kandydaci na modeli przemaszerowali przy dźwiękach muzyki po specjalnie przygotowanym czerwonym dywanie. Wszyscy się świetnie bawili. Widzowie nagradzali występujących brawami, doceniając pomysłowe kreacje i swobodę poruszania się. 

Tytuł NAJELEGANTSZEGO CHŁOPAKA zdobył Marcel Michalkiewicz z klasy IV, którego kreacja zapracowała na uznanie nie tylko stylem i elegancją, ale także pewnego rodzaju nonszalancją i roztargnieniem. Wicemistrzem został Ignacy Komenda z klasy III. Zauroczył wszystkich strojem i biżuterią, ale przede wszystkim pozą, mimiką i ruchem, których pozazdrościć mu mogą zawodowi modele. Przyznano także Nagrodę publiczności otrzymał Piotr Michnik z klasy VII. Widzowie docenili jego show. Swoboda, pewność siebie i odrobina szaleństwa obdarzona została gromkimi brawami. Panowie, poza uznaniem i szkolną sławą, obdarzeni zostali także upominkami od Samorządu Uczniowskiego. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów, dziękujemy za wspólna zabawę i życzymy sukcesów w świecie mody.

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise