mt_ignore

mt_ignore

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2023/2024.

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_samorzad_Szymon.jpg

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2023/2024.

 

 

Szymon Kołacz z kl. VII został nowym Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Zdecydowali o tym uczniowie i pracownicy naszej szkoły w wyborach, które odbyły się 13 września, 2023. Na karcie do głosowania było 9 kandydatów, ale to Szymon otrzymał lwią ilość głosów i to on będzie pełnił tę zaszczytną funkcję w bieżącym roku szkolnym. Ciekawostką jest fakt, że przez ostatnie pięć lat funkcję tę pełniły dziewczyny – ostatnim Przewodniczącym Szkoły był uczeń gimnazjum Filip Cebo. Nowego Przewodniczącego będą wspierać dwie koleżanki: Julia Wcisło z klasy VIII oraz Kaja Morawiec z klasy VI. Opiekę nad działalnością SU będą sprawować Pani Lucyna Lasocka oraz Pani Bożena Warchoł.

Wszystkim kandydatom gratulujemy wyników, a Przewodniczącemu i jego zastępcom życzymy nieszablonowych pomysłów przy realizacji swoich obietnic wyborczych.

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise