mt_ignore

mt_ignore

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

b_150_100_16777215_00_images_2022.2023_wyborySU_IMG_20220916_120132.jpg

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

 

 

14 września 2022 uczniowie i pracownicy naszej szkoły mogli zdecydować, kto w tym roku szkolnym obejmie funkcję Przewodniczącego Szkoły. Na karcie do głosowania było jedenastu kandydatów - uczniów z poszczególnych klas, którzy na kilka dni przed wyborami zaprezentowali swoje pomysły podczas kampanii wyborczej. Na szkolnych tablicach pojawiły się plakaty zachęcające do oddania głosu na swojego faworyta. Najwięcej głosów otrzymała Julia Cichopek z kl. VIII i to ona przejmie obowiązki Przewodniczącej Szkoły w tym roku. Wspomagać ją będą: Szymon Kołacz (kl. VI), Julia Wcisło (kl.VII) oraz przewodniczący klas. Opiekę nad działalnością SU kontynuuje p. Justyna Zaranek. Wszystkim kandydatom gratulujemy wyników, a Przewodniczącej i jej zastępcom życzymy nietuzinkowych pomysłów przy realizacji swoich obietnic wyborczych.

 

                                 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise