mt_ignore

mt_ignore

 

Tak świętowaliśmy "Dzień Chłopaka"

b_150_100_16777215_00_images_2021.2022_dzienchlopaka_244690314_194642716107622_3906309835161188109_n.jpg

30 września świętowaliśmy "Dzień Chłopaka".

 

 

W naszej szkole przygotowania do tego świeta rozpoczęły się dużo wcześniej. Wszystkie dziewczęta małe i duże wzięły udział w głosowaniu na najsympatyczniejszego chłopaka w klasie. Emocji było co niemiara. Oto najsympatyczniejsi z wszystkich klas:

Klasa I – Kuba Przeniosło

Klasa II – Marcel Michalkiewicz

Klasa III – Wojciech Szlachta

Klasa IV – Maciej Bryś, Franciszek Niewiara

Klasa V – Kamil Gugała

Klasa VI – Mikołaj Łuszczek

Klasa VII – Mateusz Przeniosło

Klasa VIII – Bartłomiej Duda

Potem odbyły się wybory tego naj… naj… najsympatyczniejszego w całej szkole. To szczytne miano zdobył BARTEK DUDA z klasy VIII. Dziewczyny doceniły jego poczucie humoru i nieustającą chęć do prowadzenia rozmów.

W czwartek spotkaliśmy się wszyscy na apelu na Sali gimnastycznej. Ogłosiliśmy wyniki plebiscytu
i każdemu chłopcu ze szkoły wręczyłyśmy serduszko z komplementem oraz coś słodkiego. Wśród serduszek było jedno z niespodzianką – niepytanie na jeden wybrany dzień. Serduszko trafiło do Pawła Janczura z klasy VII.

To nie koniec atrakcji. Na górnym korytarzu zostały ukryte 3 skarpetki, które należało odnaleźć
w czasie długiej przerwy. Skrywały w sobie bony na dodatkowe niepytanie z j. polskiego, j.angielskiego i matematyki.

Oczywiście, chłopcy otrzymali mnóstwo życzeń, a czasem i upominki. Chłopcy z klasy VIII zostali obdarowani koszulkami własnoręcznie ozdobionymi przez koleżanki z klasy.

Klasa II dodatkowo świętowała, piekąc kiełbaski na ognisku. Było wesoło i smacznie!

Chłopcy z klasy VII spędzili swoje święto bardzo aktywnie. Cała klasa pojechała do Miejskiego Centrum Kultury w Miechowie na kręgle. Świetnie się bawili. Każdy chciał wygrać, a nie było to wcale łatwe. Najlepsze wyniki wśród chłopców osiągnęli: Kacper Bańbuła, Mateusz Gugała, Paweł Janczur i najwyższy spośród nich pan Jerzy Gołda. Wśród dziewczyn najlepsze okazały się Julka Cichopek i Ania Miszczyk.

                                                                                                                                              Łucja Warchoł

   

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise