mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień Dinozaura w naszej szkole.

b_150_100_16777215_00_images_2020.2021_dziendinozaura_IMG_20210226_083812.jpg

26 lutego obchodziliśmy w szkole Dzień Dinozaura.

 

Dzień Dinozaura w Szkole w Prandocinie

W piątek uczniowie naszej szkoły przenieśli się w czasy prehistoryczne, by poznać stworzenia, które żyły na naszej planecie miliony lat temu.  Każdy mógł przynieść do szkoły  ulubioną książkę o dinozaurach, film lub zabawkę. Na ubraniach uczniów widniały różnokolorowe dinozaury, a na twarzach dzieci radość ze świętowania dość nietypowego święta.
W tym dniu nasz uczeń klasy III,  Kacper Janus wystąpił w roli eksperta, by z niesamowitą pasją opowiedzieć kolegom i koleżankom o niezwykłych, prehistorycznych gadach. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem, gdyż wykazał się rozległą, specjalistyczną wiedzą. Dowiedzieliśmy się między innymi kim jest paleontolog, czym zajmuje się archeolog, a także do czego służyły dinozurom kostne narośla na ogonach lub grzbietach. Kacper przygotował dla kolegów i koleżanek z klasy miłą niespodziankę w postaci personalizowanych dyplomów z dinozaurem. W klasie swoje miejsce znalazł również uroczy, żółty dinozaur, z którym wszyscy mogliśmy sobie zrobić zdjęcie! To był wyjatkowy dzień, bawiliśmy się wyśmienicie, a także mieliśmy okazję poznać niezwykłą pasję Kacpra:-)

opiekun SU, M.Adamus

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise