mt_ignore

mt_ignore

 

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki.

b_150_100_16777215_00_images_2020.2021_dzienkropki_image-e1538337507697-632x440.png

We wtorek 15 września zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnych obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki.

 

 

 

We wtorek zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Kropki.
W tym szczególnym dniu mile widziany jest stój lub jego element w kropki. Nauczycieli zachęcamy do tworzenia w tym dniu zakropkowanych lekcji (których motywem będzie kropka), a także tworzenia z uczniami zakropkowanych prac plastycznych, które następnie zawisną na szkolnym korytarzu. W tym dniu  uczniowie poznają historię małej Vashtii, dziewczynki, która dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy,

SU.

 

Załączniki:
Pobierz plik (kropka.jpg)kropka.jpg[ ]68 kB
Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise