mt_ignore

mt_ignore

 

Kontakt z pedagogiem szkolnym

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_DRZEWO-LOGOPEDIA-800x800.jpg

Kontakt z pedagogiem szkolnym w czasie zajęć zdalnych.

 

Sytuacja, w której znaleźliśmy się jako nauczyciele, rodzice oraz uczniowie jest sytuacją wyjątkową. Wszyscy staramy się stanąć na wysokości zadania, zdobyć i doskonalić umiejętności związane z prowadzeniem zajęć na odległość.

Jako pedagog szkolny postaram się przekazywać Państwu wiedzę z zakresu profilaktyki problemów związanych z aktualną sytuacją, izolacją uczniów, rozwijaniem postaw odpowiedzialności za siebie i innych, prospołecznych.

Z uwagi, iż nie posiadam służbowego telefonu nie mogę udostępnić na stronie swojego prywatnego numeru telefonu. W razie potrzeby proszę pisać na e-dziennik, istnieje możliwość umówienia się na rozmowę telefoniczną.

Codziennie też pełnię dla państwa dyżur pedagoga-w razie trudności, problemów proszę o kontakt przez e-dziennik. Postaram się pomóc.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia i spokoju.

Monika Adamus-pedagog szkolny

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise