mt_ignore

mt_ignore

 

"Omnibus" Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej dla klas III.

b_150_100_16777215_00_images_2021.2022_1.jpg

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej dla klas III.

 

 

Klasa III otrzymała zaproszenie do udziału w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ogólnej dla klas III z terenu gminy Słomniki, który miał odbyć się w Waganowicach. Po przeprowadzeniu klasowych eliminacji na turniej zakwalifikowali się uczniowie: Franek Łuszczek, Wojtek Szlachta i Michał Wiecha. I w tymże składzie wraz z wychowawczynią p. E. Mazur 02.06.2022 udali się do Szkoły w Waganowicach. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn reprezentujących szkoły z: Prandocina, Smrokowa, Kacic, Waganowic i dwie ze Słomnik Na turnieju należało się wykazać wiedzą: matematyczną, polonistyczną, przyrodniczą i artystyczną. Nasi uczniowie spisali się świetnie, choć niestety nie udało się nam wygrać, ale liczy się udział, zdrowa rywalizacja i dobra zabawa.

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise