mt_ignore

mt_ignore

 

Podziękowania od Fundacji A.Dymnej "Mimio Wszystko".

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_fund.jpg

Podziękowania dla Szkoły w Prandocinie za pomoc w realizacji akcji Paczek Świątecznych.

 

W grudniu nasza szkoła wzięła udział w akcji Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", która polegała na wsparciu realizacji świątecznych paczek dla podopiecznych Fundacji. Jako koordynator działań dziękuję szczególnie Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Prandocinie, która wsparła akcję finansowo, a także wszystkim, którzy dorzucili swoją "cegiełkę" i nie pierwszy raz pokazali, że nie są obojętni na potrzeby drugiego człowieka. 

Pedagog szkolny

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_image001.png

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise