mt_ignore

mt_ignore

 

Rekrutacja do odziału przedszkolnego

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_pobrany_plik.jpg

Rekrutacja do odziału przedszkolnego-dodatkowe informacje.

 

Uprzejmie prosimy, by zgłoszenia w ramach rekrutacji do odziału przedszkolnego przeprowadzali Państwo drogą mailową na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   (można przesłać skan dokumentów/zdjęcie wypełnionego dokumentu) lub tradycyjną drogą pocztową na adres szkoły: Prandocin 64 A, 32-090 Słomniki. Tylko w wyjątkowych sytuacjach można złożyć dokumenty osobiście w placówce (jednak ze względów bezpieczeństwa prosimy o rekrutację internetową).

 

Dokumenty rekrutacyjne znajdą Państwo na stronie szkoły w osobnym poście z 29 lutego na stronie głównej w aktualnościach.

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise