mt_ignore

mt_ignore

 

Ważne: zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach,szkołach i placówkach.

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_OIP.jpg

Ważne informacje:zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach.

 

Szanowni Rodzice,

 Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 

Uczniowie nie przychodzą do szkoły, natomiast powinni w tym czasie ograniczyć swoją aktywność i pozostawać w miejscu zamieszkania.Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki.Zachęcamy do odpowiedzialnego wykorzystania czasu zawieszenia zajęć.Informujemy, że platformą komunikacji między dyrekcją, nauczycielami,rodzicami i uczniami jest dziennik elektroniczny  oraz strona internetowa szkoły. Bardzo prosimy całą społeczność szkoły o regularne sprawdzanie informacji tam umieszczonych.

Jednocześnie przypominamy wszystkim uczniom, aby pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Ważne, aby unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe)oraz przestrzegać w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywamy.

 
Załączniki:
Pobierz plik (odwolaniezajec.pdf)odwolaniezajec.pdf[ ]16 kB
Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise