mt_ignore

mt_ignore

 

Ważne ogłoszenie 8.04.2019

Ważne ogłoszenie w związku z dniem 08.04.2019

 

 

Drodzy Rodzice

W związku z akcją strajkową i wynikami przeprowadzonego referendum, od 8 kwietnia zajęcia edukacyjne w szkole będą zawieszone. Wynika to z niemożliwości zapewnienia dzieciom higienicznych i bezpiecznych warunków pracy. Zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie swojemu dziecku opieki. Szkoła w miarę możliwości zorganizuje zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którzy w tych dniach będą obecni w szkole. Zajęcia w Oddziale Przedszkolnym odbywaj się bez zmian.

Proszę o bieżące śledzenie dziennika elektronicznego i strony internetowej szkoły, gdyż strajk może być odwołany.

 

Dyrektor szkoły

Kazimierz Maciaszek

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise