mt_ignore

mt_ignore

 

Drugie życie książki-akcja wymiany książek.

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_236310_ksiazka_papierowe_motyle_papierowe_kwiaty.jpgSamorząd Uczniowski i szkolna biblioteka zapraszają do udziału w akcji wymiany książek pod tytułem "Drugie życie książki".

 

 

Samorząd Uczniowski oraz Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich miłośników książek do włączenia się w całoroczną akcję pod tytułem „Drugie życie książki".

Jeżeli masz ciekawą, przeczytaną i niezniszczoną książkę, której chcesz podarować drugie życie, to koniecznie przynieś ją do szkolnej biblioteki. W zamian będziesz mógł zabrać do domu inną książkę!  Najchętniej przyjmiemy książki w dobrym stanie technicznym, wydane po 2000 roku (warunek konieczny)Każda książka to uśmiech na twarzy drugiej osoby.

Regulamin akcji:

1. Akcja trwa przez cały rok szkolny.

2. W akcji uczestniczyć mogą wszyscy zainteresowani (uczniowie naszej szkoły, absolwenci, rodzice uczniów, nauczyciele oraz wszystkie chętne osoby).

3. Stan książek powinien być dobry.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości poproś o pomoc opiekunów SU lub Panią bibliotekarkę.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise