mt_ignore

mt_ignore

 

Konkurs literacki- "Baśnie H.Ch.Andersena".

b_150_100_16777215_00_images_2018_basnie_Andersen_2018_3.JPG

Dnia 28.02.2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs literacki "Baśnie H.Ch.Andersena".

Dnia 28.02.2018 roku odbył się w naszej szkole  konkurs literacki Baśnie H. Ch. Andersena. Brali w nim udział uczniowie z klasy III i IV. Jak co roku dzieci bardzo chętnie przystąpiły do rywalizacji. Przeczytały 11 wyznaczonych baśni i zapoznały się z ważnymi faktami z życia bajkopisarza. Po uzupełnieniu informacji dotyczących życiorysu H.Ch. Andersena należało odgadnąć tytuły baśni po odsłuchaniu ich fragmentów. Następne zadanie polegało na przyporządkowaniu tytułów baśni do przedstawionych przedmiotów. Kolejnym zadaniem było połączenie nazw ptaków z podanym tytułem baśni. Na końcu każdy uczestnik wyznaczał numery pytań na które musiał udzielić odpowiedzi. Za każdą prawidłową odpowiedź dzieci otrzymywały cukierki.

I miejsce zajęła Maja Kita uczennica klasy IV, która otrzymała maksymalną liczbę punktów,

II miejsce zajęła Oliwia Ratuch z klasy III,

III miejsce zajęła Alicja Bryś z klas III.

Wszystkim uczestnikom bardzo gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 

Bibliotekarz 

                                       

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise